“Хлопці сідають і дають джазу” – розпаковка американського БТР “Страйкер”

Чи бачили ви, як виглядає двигун від американського БТР “Страйкер”? Чи відомо вам щось про протипожежну систему всередині цього легендарного бронетранспортера?

Ці бронемашини стали дуже надійними помічниками в сьогоднішній російсько-українській війні. Потужні, швидкі, надійні, практичні в обслуговуванні. Недарма З 2008 року назва бойової машини входить до офіційної назви 2-го кавалерійського полку США: 2nd Cavalry Regiment (Stryker).

“Тут все настільки практично і правильно організовано. Доступність і зручність обслуговування. Кришку зняв і в тебе усе під рукою. Зняв фіксатори, замінив усе, що треба, – розповідає Ігор “БІМ”, водій-електрик 170 окремий полк логістики ДШВ ЗС України. Все в ньому продумано, як для справжніх пацанів. Хлопці сідають і дають джазу”.

“Страйкер” оснащений дизельним двигуном Caterpillar 3126 потужністю 350 к. с. Машина здатна розвивати швидкість понад 100 км.

“Наші хлопці витискають із них усе. Особливо на Курщині”, – сміється Ігор.

На жаль, будь-яка техніка ламається. Не став виключенням і цей бойовий кінь 2008 року випуску.

“Викинуло сальник колінвалу. Практично витіснило маслом, перебитий один шланг на мастило. Нічого, все полагодимо”.

Однією з найбільших фішок машини є її протипожежна система. Бронетранспортер оснащений автоматичною системою пожежогасіння FM200, встановлений у транспортному відділенні та двома автоматичними протипожежними модулями FM25 у моторному відділенні.

“В разі загоряння, всі будуть цілі. Система працює надійно. Багато життів врятували ці машини. Там, де радянські “бехи” не справились би”

За матеріалами Управління комунікацій Командування Десантно-штурмових військ Збройних Сил України

Підписуйтесь на нашу сторінку у Фейсбуці та першими читайте новини 170 окремого полку логістики ДШВ